VIP Veliki Brat Forum 2013.
20 Новембар, 2017, 01:18:04 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Farma www.farma.in.rs i farma forum www.farma.in.rs/forum

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 76 77 [78] 79   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Ava Karabatić - Generalna diskusija  (Pročitano 130206 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mimimimica
Aktivan član
Pol: Žena

Pogledaj profil
« Odgovor #1155 poslato: 06 Мај, 2013, 10:39:32 »

zelenbac
Sačuvana

connie_1
erupt
Veoma aktivan

Najmanje se govori kad te se najviše tiče.

Pogledaj profil
« Odgovor #1156 poslato: 06 Мај, 2013, 11:40:49 »

Barem poslije Zeljka... : pivopije

Eh...da je Hrvatska glasala..... Grin
rascopala bi ih.... Tongue

Odlicna AVA!
Koja se davala...i dala! bravo1 bravo1

« Poslednja izmena: 06 Мај, 2013, 11:43:28 erupt » Sačuvana

Teško će se sporazumeti dva čoveka koja misle različito. Lako će se sporazumeti dva čoveka koja misle.
ferpektna
Junior član
**

Wha'evah!

Pogledaj profil
« Odgovor #1157 poslato: 06 Мај, 2013, 11:47:44 »

prva od ukucana je cestitala zarku.
nije mi krivo sto sam navijala za nju.
ava je svoja i svaka cast  yyeaaaa
Sačuvana

You guys, you know what? My grandma was Dutch-Irish, and my grandpa was lesbian, that makes me quarter lesbian!
erupt
Veoma aktivan

Pogledaj profil
« Odgovor #1158 poslato: 06 Мај, 2013, 11:53:23 »

slazem se! yyeaaaa
Sačuvana

Teško će se sporazumeti dva čoveka koja misle različito. Lako će se sporazumeti dva čoveka koja misle.
greenfire
Aktivan član
Pol: Muškarac

Pogledaj profil
« Odgovor #1159 poslato: 07 Мај, 2013, 12:01:57 »

E sa'će dobiti batine od ćaleta kao nevaljala devojčica koja ga je opet ispušila za nagradu a toliko truda oko scenarija i spiskanih para na veštačke sise.
Sproću toga ja bi citir'o Borivoja Šurdilovića:"I to me baš zabole".
Nego nešto drugo sam 'teo da kažem.
PRODUKCIJAMA SVIH OVDAŠNJIH REALITIJA:
UBACITE LI OVO ŠIZOFRENO DERLE JOŠ JEDNOM U BILO KOJI PROJEKAT 'EBAĆU VAM NANU NANULICU!
Nikad živce nisam više pokid'o nego sada.Ako nastavi da se trti po realitijima pridružiću joj se u Lazi na C-odeljenju.
A to vala neće da može.
CASE CLOSED!
Sačuvana
erupt
Veoma aktivan

Pogledaj profil
« Odgovor #1160 poslato: 07 Мај, 2013, 01:06:04 »

da opet procistim.....kao i uvijek... Grin

Ava & Zeljko, romanticna vecera - VB - Uzivo - 09.04.2013.dan15
Sačuvana

Neeessss
Princ/Princeza
Pol: Žena
Starost: 52

:-)

Pogledaj profil
« Odgovor #1161 poslato: 07 Мај, 2013, 01:25:36 »

Ava Karabatić - Super finale (3.mesto) - Veliki Brat VIP 5 (06.05.2013.)
Sačuvana

Pazi Metak
Aktivan član

Pogledaj profil
« Odgovor #1162 poslato: 07 Мај, 2013, 07:24:25 »

SVE JE DOBRO KAD SE DOBRO SVRŠI
Da se ne lažemo, najviše sam voleo da poslednja trojka ostane Ava, Ž&Ž i da pobedi Ava i to bi bilo najrealnije po svemu vidjenom u ovih 6 nedelja. Medjutim desila mi se druga opcija koju sam priželjkivao, ali je nikad nisam javno izrekao. Da Žarko bude prvi, Top (da, dobro ste pročitali) da bude drugi a Ava treća. Zašto baš taj redosled? Zato što smo svi mi i ovde a i na drugim forumima jednostavnom didaktikom utrvrdili da je Top naprosto guran od strane produkcije, a ponekad i bezočno da mu se kroz usta VB sugeriše da se otvori prema ljudima, da učestvuje u raspravama, da pokaže stavove. Davana mu je minutaža u pregledima stalnim dužnostima, od cermonijal majstora, do venčanja, sudije, pomoćnika režisera, predsednika izborne komisije, zadataka da on jedini ne prolazi one loše uloge i dovodjem ljudi u studio koji podržavaju ToPičića. Sve to i nekako bih progutao da ga nije gurala vladajuća politička stranka čiji je pomenuti član. Uzgred budi rečeno, devedesetih godina, Top je bio član JUL-a Mire Marković, posle bekstava pomenute u Rusiju, postao je član Radikala Vojislava Šešelja, a sada je član Nikolicevićevih "naprednjaka", dakle večiti preletač. Ona njegova žvaka o teškom životu je naprosto netačna, jer je njemu večita pripadnost strankama obezbedila doživotna primanja zaslužnog sportiste i to u osnovnom startu dvostruke prosečne plate u Republici, dobio je besplatno u vlasništvo i dvosobni stan u Beogradu. Elem, pošto je protežiran tako i toliko, voleo sam iz čistog inata (priznajem) da na korak od pobede izgubi. To znači ne da je ranije ispao, nego kao najgoru moguću varijantu da bude drugi. Prvi je bio Željko i to je tačno ono što su blizanci i zacrtali na početku u ispovedaonici (koga ne mrzi može da traži na YT-u). Tad su prvi i jedini od ukućana rekli da imaju taktiku (i to poštujem) i to je sasvim legitimno. Još krajem marta su u ispovedaonici obelodanili da će dok su u paru taktiku prilagodavati tome da ostanu sve dok ih ne razdvoje, a znali su da će ih razdvojiti iz iskustva u francuskom VB-u. Otuda je trebalo da se obezbede najlakšom varijantom, a za to je poslužila naivna Ava, jer su tako obezbedili zajednički ostanak u kući, jer svi vole ljubavne priče. Onog trenutka kad su ih razdvojili, Ava im nije bila više potrebna i u nastvaku su delovali kao predatori. Podele se kao hijene, okome na jednog ili jednu, kad završe krenu na drugog. Lako im je bilo kao dvoje na jednog ili jednu. Nedavno je Željko u ispovedaonici (naravno, a gde drugde) rekao da rade na tome da pobedi Žarko, pošto je u francuskom ispao pre Željka i da bi to Žarku bio veliki podsticaj i samopouzdanje.
Najzad moja ljubimica Ava, koja je ipak APSOLUTNI pobednik, a obrazložiću i zašto. Devojka je imala nekoliko hendikepa, koji su kobni u svim rialiti programima. Mlada je i lepa, (a dobro znamo da takve gotovo uvek prve ispadaju), drugo nema podršku iz države koje dolazi, a to je toliko važno, jer da nije, Aneta bi ispala medju prva tri, a dobro znamo da ukućani iz drugih država uvek dolaze do finala zahvaljujući glasovima iz matične države, čak i pobede (Mimi i Marijana). Treći veliki hendikep što su sve žene i to apsolutno sve bile protiv nje, od Nevene do Soraje, šta više neke su imale stalno zasedanje sa jedinom tačkom dnevnog reda, pljuvanja po Avi. Ava je devojka kojoj očajnički treba neko, bilo ko,  da bi funkcionisala, pa makar to bili Uroš, Željko, Vendi i naposletku Milić, a svi dobro znamo i poznajemo takve osobe u realu koja su jako socijalna bića.  Ava je stalno gubila tu podršku u najvažnim momentima, ali se uvek uzdizala i ostala do kraja i odnela najveću pobedu. Ava je do nogu porazila sve koji su je izneverili ili ostavili na cedilu. Pobedila je sve žene, pobedila je one koji su za nju trvrdile da je nokautirana i razbijena na komadiće. Pobedila je Uroša i Željka i naposletku i najvažnije pobedila je sama, bez podrške produkcije i bez podrške glasača iz svoje države, nego uz podršku glasača iz tudjih država. Malo li je???
Sačuvana
burazer
Novajlija
*

Pogledaj profil
« Odgovor #1163 poslato: 07 Мај, 2013, 10:09:27 »

...pa ni Francuska nije glasala!
Sačuvana
BitterSweet
Novajlija
*

Pogledaj profil
« Odgovor #1164 poslato: 07 Мај, 2013, 10:27:23 »

Najzad moja ljubimica Ava, koja je ipak APSOLUTNI pobednik, a obrazložiću i zašto. Devojka je imala nekoliko hendikepa, koji su kobni u svim rialiti programima. Mlada je i lepa, (a dobro znamo da takve gotovo uvek prve ispadaju), drugo nema podršku iz države koje dolazi, a to je toliko važno, jer da nije, Aneta bi ispala medju prva tri, a dobro znamo da ukućani iz drugih država uvek dolaze do finala zahvaljujući glasovima iz matične države, čak i pobede (Mimi i Marijana). Treći veliki hendikep što su sve žene i to apsolutno sve bile protiv nje, od Nevene do Soraje, šta više neke su imale stalno zasedanje sa jedinom tačkom dnevnog reda, pljuvanja po Avi. Ava je devojka kojoj očajnički treba neko, bilo ko,  da bi funkcionisala, pa makar to bili Uroš, Željko, Vendi i naposletku Milić, a svi dobro znamo i poznajemo takve osobe u realu koja su jako socijalna bića.  Ava je stalno gubila tu podršku u najvažnim momentima, ali se uvek uzdizala i ostala do kraja i odnela najveću pobedu. Ava je do nogu porazila sve koji su je izneverili ili ostavili na cedilu. Pobedila je sve žene, pobedila je one koji su za nju trvrdile da je nokautirana i razbijena na komadiće. Pobedila je Uroša i Željka i naposletku i najvažnije pobedila je sama, bez podrške produkcije i bez podrške glasača iz svoje države, nego uz podršku glasača iz tudjih država. Malo li je???

Ako cemo tom logikom, najveci hendikep imaju ljudi iz Srbije, jer ih je previse. Ava je npr. imala Hrvate iz Bosne, a srpski glasovi se dele. Vidis da Aneti ni to nije pomoglo, i uopste ne mislim da to ima ikakve veze sa stanjem glasova, niti mislim da bi joj pomoglo da je Hrvatska glasala, naprotiv. Drugo, totalno je netacno da mlade i lepe uvek ispadaju prve. Uvek, ali uvek prvi ispadaju stariji i nezanimljiviji ukucani, pa tek onda mladji, jer je i ciljna grupa glasaca mladja. E, sad, na stranu to sto je meni licno npr., i ne samo meni, Avina lepota totalno diskutabilna, ali to je vec stvar ukusa.
Ja mogu da se slozim da je ona imala i ima hendikepe, ali ne ove koje si nabrojao, vec neke puno ozbiljnije i trajnije. Posteno, ne postoji odrasla osoba iz moje okoline koja je o njoj imala iole lepo misljenje. A to nema veze ni sa nacionalnoscu, ni sa lepotom; ili "lepotom", kako god.
I na kraju, neko lepo rece - ni Francuska nije glasala.  Smiley
Sačuvana
Zika
Super član

Игра речи

Pogledaj profil
« Odgovor #1165 poslato: 07 Мај, 2013, 11:06:12 »

Није она лепа него је шано душо и  то је одговарало продукцији због гласачког тела који се пали и навија...
какви гласови, није она имала никакве гласове, колико видим, свима је била одвратна онако живчана и неуротична.

прави вачарош, кад прича са неким, а тај седи наспрам ње она шара очима лево десно, горе доле, као да нешто
краде па обазриво гледа да је неко не примети....

а и сама је признала да је ваћарош када је рекла како је користила мушке папке за остварење свог циља! бљак!!!
Sačuvana

.  .   .    .   .    .    .
erupt
Veoma aktivan

Pogledaj profil
« Odgovor #1166 poslato: 07 Мај, 2013, 11:07:00 »

sto bi...

blizanci su svjetsko a nase... Grin
Sačuvana

SarmoNela
Novajlija
*

Pogledaj profil
« Odgovor #1167 poslato: 07 Мај, 2013, 12:18:05 »

Није она лепа него је шано душо и  то је одговарало продукцији због гласачког тела који се пали и навија...
какви гласови, није она имала никакве гласове, колико видим, свима је била одвратна онако живчана и неуротична.

Očekujem je u sledećoj postavi farme.
Sačuvana
Pazi Metak
Aktivan član

Pogledaj profil
« Odgovor #1168 poslato: 07 Мај, 2013, 12:39:57 »

Glasala je i Željko je bio drugi a Žarko ne znam koji.
Sačuvana
sooki
Super član

Pogledaj profil
« Odgovor #1169 poslato: 07 Мај, 2013, 10:59:35 »

od svih likova jedina mi ona nedostaje Smiley
pici zena 300 na sat Smiley
Sačuvana
Stranice: 1 ... 76 77 [78] 79   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Sitemap Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!