VIP Veliki Brat Forum 2013.
23 Мај, 2017, 09:38:24 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Farma www.farma.in.rs i farma forum www.farma.in.rs/forum

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 77 78 [79]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Ava Karabatić - Generalna diskusija  (Pročitano 103788 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Pazi Metak
Aktivan član
Pol: Muškarac

Pogledaj profil
« Odgovor #1170 poslato: 08 Мај, 2013, 07:01:04 »

Najzad moja ljubimica Ava, koja je ipak APSOLUTNI pobednik, a obrazložiću i zašto. Devojka je imala nekoliko hendikepa, koji su kobni u svim rialiti programima. Mlada je i lepa, (a dobro znamo da takve gotovo uvek prve ispadaju), drugo nema podršku iz države koje dolazi, a to je toliko važno, jer da nije, Aneta bi ispala medju prva tri, a dobro znamo da ukućani iz drugih država uvek dolaze do finala zahvaljujući glasovima iz matične države, čak i pobede (Mimi i Marijana). Treći veliki hendikep što su sve žene i to apsolutno sve bile protiv nje, od Nevene do Soraje, šta više neke su imale stalno zasedanje sa jedinom tačkom dnevnog reda, pljuvanja po Avi. Ava je devojka kojoj očajnički treba neko, bilo ko,  da bi funkcionisala, pa makar to bili Uroš, Željko, Vendi i naposletku Milić, a svi dobro znamo i poznajemo takve osobe u realu koja su jako socijalna bića.  Ava je stalno gubila tu podršku u najvažnim momentima, ali se uvek uzdizala i ostala do kraja i odnela najveću pobedu. Ava je do nogu porazila sve koji su je izneverili ili ostavili na cedilu. Pobedila je sve žene, pobedila je one koji su za nju trvrdile da je nokautirana i razbijena na komadiće. Pobedila je Uroša i Željka i naposletku i najvažnije pobedila je sama, bez podrške produkcije i bez podrške glasača iz svoje države, nego uz podršku glasača iz tudjih država. Malo li je???

Ako cemo tom logikom, najveci hendikep imaju ljudi iz Srbije, jer ih je previse. Ava je npr. imala Hrvate iz Bosne, a srpski glasovi se dele. Vidis da Aneti ni to nije pomoglo, i uopste ne mislim da to ima ikakve veze sa stanjem glasova, niti mislim da bi joj pomoglo da je Hrvatska glasala, naprotiv. Drugo, totalno je netacno da mlade i lepe uvek ispadaju prve. Uvek, ali uvek prvi ispadaju stariji i nezanimljiviji ukucani, pa tek onda mladji, jer je i ciljna grupa glasaca mladja. E, sad, na stranu to sto je meni licno npr., i ne samo meni, Avina lepota totalno diskutabilna, ali to je vec stvar ukusa.
Ja mogu da se slozim da je ona imala i ima hendikepe, ali ne ove koje si nabrojao, vec neke puno ozbiljnije i trajnije. Posteno, ne postoji odrasla osoba iz moje okoline koja je o njoj imala iole lepo misljenje. A to nema veze ni sa nacionalnoscu, ni sa lepotom; ili "lepotom", kako god.
I na kraju, neko lepo rece - ni Francuska nije glasala.  Smiley
Ništa od toga ne drži vodu. U Srbiji se dele glasovi, kao da se ne u drugim državama ne dele? Ja npr. pouzdano znam da su prošle sezone Hrvati mnogo više glasali za Brendona nego za Marijanu, ali su glasali i za Marijanu. Avi je to bilo uskraćeno i tih nekoliko procenata glasova, što bi joj apsolutno bilo dovoljno za  pobedu.
Druga stvar, žene su mnogo revnosniji glasači nego muškarci i apsolutno je tačno da su u svakom serijalu mlade i lepe devojke prve ispadale, od Ana Marije, preko Danijele pa do Nevene koja je doduše izbačena, ali bi i pored toga vrlo rano bila izbačena. a ako te ne mrzi pogledaj statistiku, ja sam gledao od prvog serijala. Ti dobro znaš da su žene po prirodni zavidne i da prirodno mlade i lepe doživljavaju kao "konkurenciju" i zato je u većini sličnih programa, muškarci pobedjuju i to uvek oni koji su iole poželjni. Opet i za to imaš statistiku.
Treća tvoja tvrdnja je apsolutno proizvoljna, jer ja sam vrlo odrasla osoba i o njoj sam imao ne lepo, nego mnooogo lepše mišljenje nego za ostale ukućane, a to je najvažnije. Komparacija je ovde odlučujuća a ne ideal. Uostalom valjda je Milić vrlo odrasla osoba pa je o njoj imao mnogo bolje mišljenje nego za  ostale ukućane.
I na kraju, Francuska jeste glasala al se nisu proslavili Ž&Ž ni za 300 soma evra, iako su delovali kao i ovde u paru i sinhronizovano jedno za drugo, a to je već samo po sebi veliiika i nedostižna prednost.
Videli su da tamo ne može, pa ajd da dodju na neki tamo njima davno zaboravljeni Balkan, jer tamo (ovde) su glasači uvek bili diabole. Jer da nisu nikad nigde ne bi pobedila neka tamo Mimi "kreatorka", Švaba "glumac", onaj lik iz Užica "DJ", da ne nabrajam dalje.
Al dobro, sve sam razumeo i ti si žensko i kao što rekoh, prirodno je da budeš zavidna. Bez uvrede, ali to je prirodno stanje i protiv toga se ne može. Naravno da ćeš više voleti mladog muškarca , nego mladu ženu Wink

Ah, da... najvažniji  indikator najbitnjih likova u rialiti programima je broj postova u njihovim podforumima, a tu je Ava neprikosnovena. Zašto? Zato što je nebitna?
Nebitno je samo jesu li ti postovi afirmativni ili negativni, jer samo to pokazuje oko koga se lome koplja i ko izaziva različite rakcije, a to i jeste poenta rialiti formata.
« Poslednja izmena: 08 Мај, 2013, 07:25:50 Pazi Metak » Sačuvana
ashkenazi
Aktivan član
Starost: -97

You wanted to know... Now, you know

Pogledaj profil
« Odgovor #1171 poslato: 08 Мај, 2013, 07:34:58 »

znas li u cemu je osnovna razlika izmedju PUSOvaca i SAS Pristrasnovaca - PUSOvci kazu suštinu u max 2 reda Wink preporucujem ovu formu svim forumasima, kako bi ih bolje razumeli
Sačuvana

svaki kraj je novi početak
mimka
Princ/Princeza

Pogledaj profil
« Odgovor #1172 poslato: 08 Мај, 2013, 10:21:08 »

""AVA: VB namešten, produkcijo, nismo se ovako dogovorili!
Ovo je skandal! Da li znate vi koliko sam ja rizikovala? Fakultet sam zapostavila. Ajte, bre, pobeda je kupljena, svi znaju, vikala je Ava na ljude iz produkcije

Čim su se preksinoć ugasile kamere, a pobednik i svi finalisti "Velikog brata“ trebalo da krenu na žurku priređenu njima u čast, da ne bude još sve gotovo postarala se Ava Karabatić, koja je besnela na produkciju po praznom studiju.

"Ovo je skandal! Da li znate vi koliko sam ja rizikovala? Fakultet sam zapostavila. Ajte, bre, pobeda je kupljena, svi znaju", vikala je Ava na ljude iz “Emoušna“ koji su pokušavali da je smire, ali je starleta terala po svome.

U jednom trenutku otac je video da se stvar otrgla kontroli i viknuo je na ćerku da se smiri. "Muči, Ava! Ne lupaj gluposti", vikao je Ivica.

"Ovo je nepošteno! Rekli ste mi! Imali smo dogovor", besnela je starleta, na šta su ljudi iz “Emoušna“ pokušali da joj stave do znanja da su novinari tu i da bi najbolje bilo da ode na žurku. Ava je besnela i na oca: “Ti si kriv za sve! Učila bih i spremala ispite“, ali je na incident zaboravila čim je ušla na žurku i sa ocem počela da se provodi uz mnogo alkohola."" (Kurir)   

Shocked smilie_musik_015
Sačuvana

Kleopatra
Veliki Brat/Sestra
Pol: Žena
Starost: 29

Alea iacta est.

Pogledaj profil
« Odgovor #1173 poslato: 08 Мај, 2013, 10:24:17 »

Није она лепа него је шано душо и  то је одговарало продукцији због гласачког тела који се пали и навија...
какви гласови, није она имала никакве гласове, колико видим, свима је била одвратна онако живчана и неуротична.

прави вачарош, кад прича са неким, а тај седи наспрам ње она шара очима лево десно, горе доле, као да нешто
краде па обазриво гледа да је неко не примети....

а и сама је признала да је ваћарош када је рекла како је користила мушке папке за остварење свог циља! бљак!!!
Što reče moja baka :'' Kuku, ala je grdno ovo stvorenje!'' Cheesy
Sačuvana

Stranice: 1 ... 77 78 [79]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Sitemap Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!