VIP Veliki Brat Forum 2013.
20 Новембар, 2017, 01:14:17 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Farma www.farma.in.rs i farma forum www.farma.in.rs/forum

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 9 10 [11]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Marijana Ćvrljak - hate-club  (Pročitano 26906 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Boda122
Global Moderator
Pol: Muškarac

Pogledaj profil
« Odgovor #150 poslato: 25 Јун, 2011, 02:51:10 »

Podsećam sve da glasate:

http://www.velikibrat.us/forum/uopstena-diskusija-o-velikom-bratu/pobednik/

Anketa se zaključava sutra u 20:00.
Sačuvana

medja
Novajlija
*

Pogledaj profil
« Odgovor #151 poslato: 26 Јун, 2011, 11:00:37 »

drolja odvratna,ne sme ni da izadje pred ljude, zna da je svi mrze, namestaljka
Sačuvana
spjdp
Kralj/Kraljica
Pol: Žena

Neće ti pasti comp na pamet više.:D:

Pogledaj profil
« Odgovor #152 poslato: 27 Јун, 2011, 12:14:53 »

odvratna al' je uzela ono sto je zelela zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni zaljubljeni
Sačuvana

kad bih razmishljala sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bila najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigla da se bavim svojim problemima
Zlobni
Super član

Pogledaj profil
« Odgovor #153 poslato: 27 Јун, 2011, 12:20:12 »

zasluzila si ribo, pokazala si Balkancima da se blud i nemoral mogu unovciti  yyeaaaa Sad ce svi da se kresu javno  igranje
Sačuvana
Zika
Super član

Игра речи

Pogledaj profil
« Odgovor #154 poslato: 27 Јун, 2011, 12:20:51 »

по њеном, не знам и неда ми се, рекао бих да ни сама не зна шта је хтела осим алкохола и секса...
Sačuvana

.  .   .    .   .    .    .
spjdp
Kralj/Kraljica
Pol: Žena

Neće ti pasti comp na pamet više.:D:

Pogledaj profil
« Odgovor #155 poslato: 27 Јун, 2011, 12:26:43 »

Finale rijalitija Veliki Brat počinje u 20h, ali kako nezvanično saznajemo od izvora bliskih produkciji ovog šoua, pobednik je već odavno poznat.
Marijana Čvrljak, 27-godišnja Šibenčanka, Ivanova supruga, Nemeševa devojka i majka dvogodišnje Korine, izaći će iz kuće na Košutnjaku poslednja i dobiti ček na nešto više od 100.000 evra.
Kako otkriva izvor blizak produkciji, lepa Hrvatica je od samog ulaska imala poseban zadatak - trebalo je da zavede što više muškaraca i izgradi imidž femme fatale. Situacija se otrgla kontroli kada se Nemeš ozbiljno zaljubio, te je plan morao da se menja u hodu, jer su psiholozi procenili da je agresivan i nestabilan, a nisu smeli da rizikuju da se desi nasilje u kući. Ipak, izvor nije znao da kaže da li je Marijana potpisala poseban ugovor kojim se obavezala na seks u kući, ili je to bila njena "pesnička sloboda", odnosno da je odlučila da dodatno začini igru.
Ipak, ukoliko se navodi ovog izvora, ali i šuškanja koja po forumima traju već nedeljama, pa i mesecima unazad, pokažu kao opravdana i Marijana zaista pobedi, u produkciji ovog programa trebalo bi da se zapitaju da li je poruka koju na taj način šalju sledeća - obrazovanje, poštenje, pristojnost i vernost nisu bitni, sve u životu možeš postići seksom?!
Možda bi i o tome trebalo misliti...

BIVŠI UKUĆANI TVRDE - ŠOU JE NAMEŠTEN!
"Većina takmičara koji su ostali do samoga kraja to nisu zaslužili. Sve je to sprdačina i ponižavanje nas koji smo ranije izašli. Zna se ko će pobediti i zna se zašto! Zna se ko je dobio novac. Na kraju šoua sve su maske pale i mi svi to jako dobro vidimo", ogorčeno je rekao bivši stanar Milan Grahovac misleći na to da će Marijana pobediti i da je dobila novac za seks u kući Velikog Brata. Učesnik iz Sombora sumnja i u verodostojnost glasanja: "Samo se pitam jesu li glasovi dosad uopšte bili tačni".
Slično razmišlja i Slavica. Ne želi Marijaninu pobedu jer misli da je neiskrena: "Znam da je ona više puta u kući ponavljala jednu te istu rečenicu: ‘Ja sam svoj zadatak ispunila’! Mogu reći samo da je pametnome dosta", govori Slavica, koja prema Šibenčanki nema poštovanja: "Gadi mi se njen seks u kući. Nemam ništa protiv prave ljubavi, ali ovo što je ona napravila ne podržavam. Ja sam majka i meni su deca na prvom mestu. Ona je svoje dete ostavila i imala seks pred kamerama", iskrena je Slavica, koja dodaje da joj nije jasno zašto su na televiziji prikazivali seks, a mnoge psovke nisu. Dodala je kako joj nije jasno ko je uopšte glasao za nemoralnu Marijanu: "Ne mogu vda verujem da narod glasa za ženu koja je udata i ima dete, a ima seks pred svima. Ponovno vozim taksi i nijedna mušterija nije pohvalila Marijanu! Ko onda glasa za nju?".
I Tamaru je iznenadilo to što je Marijana u finalu: "Imala sam o njoj pozitivno mišljenje dok nisam izašla iz kuće i pogledala nekoliko epizoda. Kad sam videla kakve je laži govorila o meni, pala mi je u očima. Samo ona zna radi li to zbog novca. Pred kraj šoua naglo se promenila".
Sačuvana

kad bih razmishljala sada ko, shta, kako i zbog chega pa onda bih bila najveca trachara,ali bi me onda manje bolela glava jer ne bih stigla da se bavim svojim problemima
Zika
Super član

Игра речи

Pogledaj profil
« Odgovor #156 poslato: 27 Јун, 2011, 12:38:38 »

сада сви знају да уз мало пића могу да је добију...
Sačuvana

.  .   .    .   .    .    .
polpoter
Novajlija
*

Pogledaj profil
« Odgovor #157 poslato: 27 Јун, 2011, 07:38:38 »

Da je Lordan Zafranovic idalje filmski aktivan ,ovo bi mu sve dobro doslo kao odlican scenario za snimanje Haloa 2...glavnu glumicu vec imamo...zar ne?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Sitemap Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!