VIP Veliki Brat Forum 2013.
26 Јул, 2017, 11:40:25 *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Farma www.farma.in.rs i farma forum www.farma.in.rs/forum

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 ... 7 8 [9]   Idi dole
  Štampaj  
Autor Tema: Vesna da Vinča - Generalna diskusija  (Pročitano 12099 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
navratiomalo
Novajlija
*
Pol: Muškarac

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #120 poslato: 03 Април, 2013, 11:49:57 »

A zasto je u sudskom sporu sa Vendi?
Po onome sto je Vendi pricala Milicu jutros u 2h ,bila u nekoj emisiji skupa sa ovom Jugovickom i Vendi rekla u toj emisiji da je Da Vinca vodila Gadafiju Misice iz BG-a  u njegov sator i ova se uvrijedila,a Vendi kaze da je to poznato iz novina da nije ona to izmislila.I ova je sad za to tuzi.
Sačuvana

Ne moze to bez kabla
llorona
Junior član
**
Pol: Žena

Pogledaj profil
« Odgovor #121 poslato: 03 Април, 2013, 11:52:40 »

Vesna se sva izoblicila kad je Vendi usla, njoj je prosto laknulo kada su je izbacili, verovatno se uplasila sta bi sve ova mogla da laprda  Grin
Sačuvana
yeeca
Aktivan član

Pogledaj profil
« Odgovor #122 poslato: 03 Април, 2013, 12:03:55 »

Meni je izgledalo kao da je Vesna kolateralna steta, ubacili su Vendi zbog Maje, a prevideli da ove dve vode sudski spor. Tako da je bilo jednostavnije poslati je kuci.  smilie_girl_016
« Poslednja izmena: 03 Април, 2013, 12:06:25 ardena » Sačuvana
llorona
Junior član
**

Pogledaj profil
« Odgovor #123 poslato: 03 Април, 2013, 12:07:52 »

Meni je izgledalo kao da je Vesna kolateralna steta, ubacili su Vendi zbog Maje, a prevideli da ove dve vode sudski spor. Tako da je bilo jednostavnije poslati je kuci.  smilie_girl_016

ja ne verujem da su to prevideli...

Oko Velikog Brata sve vidi  Grin
Sačuvana
yeeca
Aktivan član

Pogledaj profil
« Odgovor #124 poslato: 03 Април, 2013, 12:13:55 »

Sta znam, Marijana mi je delovala zateceno, ocekivala je reakcije od Maje, a ova nije prestajala da prica
Sačuvana
erupt
Veoma aktivan

Najmanje se govori kad te se najviše tiče.

Pogledaj profil
« Odgovor #125 poslato: 03 Април, 2013, 12:16:55 »

nisu oni nista previdjeli..oni su znali da su njih dvije u sudskom sporu. Cak je i Vesna rekla da je imala instrukcije od advokata u slucaju Vendinog ulazka u kucu...posto su bili upoznati sa tim,  da je opcija da se nadju obije u kuci u isto vrijeme otvorena.
ostaje samo pitanje da li je bilo i dogovoreno da ako i kada Vendi udje u kucu, Vesna izlazi napolje...da se ne bi pravile dodatne, moguce i bespotrebne komplikacije.
Isuvise je sumnjivo sve.
Naknadno ii iznenadno, izbacivanje humanitarnog karaktera...ulazak Vendi i spasonosno izbacivanje Vesne od strane publike.
Meni se cini da je produkcija sjajno iskoristila momenat da izvede ono sto je i planirala...uz to cijela akcija poprima humanitarni karakter..
Skoro pa genijalno.. smilie_girl_016
« Poslednja izmena: 03 Април, 2013, 12:18:48 erupt » Sačuvana

Teško će se sporazumeti dva čoveka koja misle različito. Lako će se sporazumeti dva čoveka koja misle.
greenfire
Aktivan član
Pol: Muškarac

Pogledaj profil
« Odgovor #126 poslato: 03 Април, 2013, 01:00:09 »

Nije ništa dogovoreno.Jednostavno ova da la Manča imala ubedljivo najmanje glasova i šut kartu.Emotion je i poštena kuća za razliku od nekih.
A pogotovo što je prihod otišao u ispravne svrhe.
Sačuvana
erupt
Veoma aktivan

Najmanje se govori kad te se najviše tiče.

Pogledaj profil
« Odgovor #127 poslato: 03 Април, 2013, 01:04:36 »

niko ne zeli da devalvira novac koji je otisao barem jednom u ovom rijalitiju na pravo mjesto.
a ti slobodno izvoli..vjeruj...da je splet sve samo finih okolnosti..

Sačuvana

Teško će se sporazumeti dva čoveka koja misle različito. Lako će se sporazumeti dva čoveka koja misle.
sugar
Aktivan član

Pogledaj profil
« Odgovor #128 poslato: 03 Април, 2013, 05:30:09 »

Skoro pa genijalno.. smilie_girl_016

Ič ne verujem u rezultate glasanja, sve se namešta da bi bilo "interesantnije" po njihovom kriterijumu. Sa druge strne, čim se vratila, a propisano je valjda da ne mogu da se vraćaju posle izlaska, osim da ih publika ponovo ubaci, je bilo realno da je došla da bi već sutradan izašla.
Sačuvana
azdaja
Novajlija
*

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #129 poslato: 04 Април, 2013, 06:50:09 »

Nije ništa dogovoreno.Jednostavno ova da la Manča imala ubedljivo najmanje glasova i šut kartu.Emotion je i poštena kuća za razliku od nekih.
A pogotovo što je prihod otišao u ispravne svrhe.

slazem se sem da treba pricati o postenju i biznisu ... nemam nista protiv emotiona ali biznis i postenje nikad ne idu zajedno, pogotovu ovaj tip biznisa Smiley

Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9]   Idi gore
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Sitemap Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!